Prodáno

Prodej rodinného domu 5+1, Pnětluky, okres Louny

Dvougenerační dům 198 m2 s možností rozdělení na dva byty

Prodej rodinného domu Pnětluky, v okolí měst Louny Žatec Rakovník
Prodej rodinného domu Pnětluky, v okolí měst Louny Žatec Rakovník zimní pohled

Prodej rodinného dvougeneračního domu 5+1 v centru obce Pnětluky, okres Louny

  • velký dům, možno samostatně využívat přízemí a první patro
  • první patro je přístupné jak schodištěm uvnitř domu, tak i venkovním schodištěm
  • čistá podlahová obytná plocha 198,6 m2 plus podkroví s možností další vestavby a stodola
  • plocha pozemku 337 m2, dům nemá zahradu, jen dvůr před domem
  • dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu, na pozemku je i studna
Rodinný dům má dvě nadzemní podlaží, podkroví (které lze případně upravit na další místnosti a ze kterého je i vstup na terasu), přilehlou stodolu a kryté parkovací stání pro auto na dvoře.   V průběhu let došlo k úpravám na domě, jak z hlediska přístavby, tak rekonstrukce interiéru. Dům je zděný kombinací kamenného zdiva, pálených cihel a tvárnic. Stropy jsou hurdiskové, nebo trámové, podlaha betonová.
 

První patro domu je přístupné jak schodištěm uvnitř domu, tak má i vlastní venkovní schodiště. Při vstupu do domu je nejdříve předsíň a za ní je další malá místnost, od které: je nalevo kuchyně, která je průchozí a za ní je koupelna. Z předsíně napravo je průchozí obývací pokoj, za kterým je ložnice. Z předsíně dále vedou schody do prvního patra, kde je malá místnost, ze které je přístupný napravo jeden pokoj, koupelna a nalevo druhý průchozí pokoj, za kterým je třetí pokoj., 

Prodávaný rodinný dům má dvě koupelny, každá z nich má vlastní bojler. Vytápění je řešeno kotlem, umístěným ve stodole, resp. kotle jsou dva, jeden na tuhá paliva, druhý na dřevo a lze je přepínat. Plyn v obci není. Parkovat auto je možné buď pod přístřeškem na dvoře, nebo ve stodole. Předchozí majitel byl automechanik a tak je ve stodole i rampa na auto. Přístřešek lze také využívat pro venkovní posezení.

Obec Pnětluky a dostupnost na Louny, Žatec a Rakovník

Obec Pnětluky leží 17 km od okresního města Louny, jízda autem trvá 25 minut. 

Žatec a Rakovník jsou vzdálené 20 km, Cesta na hranici Prahy trvá autem okolo 50 minut (60 km). Nedaleko domu je autobusová zastávka, cesta do Loun trvá autobusem 30 minut. Autobusové spojení je i na Žatec.

Okolí domu je vyhledávanou oblastí pro rekreaci i trvalé bydlení. Obec obklopují nádherné lesy, častým výletním cílem je zřícenina hradu Pravda, vzdálenost 4 km. V obci naleznete obchod a obecní úřad, školka se nachází v obci Domoušice (4 km), škola v obci Kounov (6 km) nebo v Lounech.

Rodinný dům je na prodej za cenu 2 500 000 Kč

Přejít nahoru